3 401 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-2760.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 34216788284;34216796741;34216798193;34216862202;34216870558;34216885451;34216892641;34216892642;34218847062 |
| Висота внутрішньої накладки | 63.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 56.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Призначення | Задні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2024, 2019, 2016, 2025, 2013, 2015, 2010, 2012, 2020, 2014, 2011, 2021, 2017, 2023, 2018, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X3, 6, Z4 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.7 мм |
| Ширина | 106 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |