

2 897 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-5786.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 48413341A0;583022EA31;583022KA10;583022TA70;583023KA35;58302D3A00;58302D3A00 |
| Висота | 41.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Призначення | Задні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2024, 2007, 2015, 2021, 2005, 2019, 2020, 2009, 2013, 2012, 2017, 2004, 2023, 2016, 2008, 2011, 2006, 2018, 2025, 2010, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Ssang Yong, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Tucson, ix35, Sonata, Grandeur, Actyon, Korando, Optima, Elantra, Sportage, Soul |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 99.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |