3 468 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-2785.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 5Q0698151;5Q0698151A;5Q0698151AA;5Q0698151AA;5Q0698151AD;5Q0698151AF;5Q0698151AH;5Q0698151AH;5Q0698151AH;5Q0698151B;5Q0698151D;5Q0698151F;8V0698151;8V0698151;8V0698151;8V0698151B;8V0698151B;8V0698151B;8V0698151D;8V0698151G;8V0698151S;8V0698151S;8V0698151S;JZW698151AN |
| Висота | 64.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2024, 2019, 2016, 2025, 2013, 2015, 2021, 2012, 2020, 2014, 2011, 2017, 2023, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Superb, TT, Golf, Polo, A3, Octavia, Leon, Passat, Caddy, Q3, Touran, Tiguan |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 20.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |