3 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-5686.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 410608710R;410608710R;D10604CC0A;D10604GA5A |
| Висота | 61.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2025, 2017, 2016, 2013, 2021, 2023, 2014, 2018, 2015, 2019, 2024, 2020 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | Koleos, X-Trail |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.8 мм |
| Ширина | 151.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |