

2 430 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-4069.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 0034200620;0034201920;0044209420;A0034200620;A0034201920;A0044209420 |
| Висота | 72.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Задні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 1999, 2000, 2004, 1998, 2003, 2001, 2006, 2002, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.9 мм |
| Ширина | 70.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |