1 786 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-5735.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 05191271AA;05191271AB;05191271AC;05191271AB;05191271AC;4605A336;4605A479;4605A493;4605A558;5191271AA;5191271AB;5191271AB;5191271AC;5191271AC;MN116929;MR955068 |
| Висота внутрішньої накладки | 40.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 35.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Задні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2024, 2007, 2015, 2021, 2005, 2019, 2020, 2009, 2013, 2012, 2017, 2003, 2004, 2023, 2016, 2008, 2011, 2000, 2006, 2018, 2025, 2002, 2010, 2001, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi, Chrysler, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Lancer, Sebring, Outlander, Patriot |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 85.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 105.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |