


1 842 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-5899.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 94566892;96534653;96534653;94566892 |
| Висота | 48.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2024, 2007, 2015, 2021, 2005, 2019, 2020, 2009, 2013, 2012, 2017, 2003, 2004, 2023, 2016, 2008, 2011, 2006, 2018, 2025, 2002, 2010, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo, Gentra |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.6 мм |
| Ширина | 133.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |