

2 298 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7135.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 272399;272944;274334;30648382;8623862;8634925 |
| Висота | 53.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Задні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2002, 1997, 2010, 2008, 2001, 2000, 2006, 1995, 2003, 2004, 1998, 1996, 2005, 1999, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80, XC70 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 123.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 122.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |