3 448 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7145.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 272401;274335;30648385;30648387;31262503;31262506;8623861;8634921 |
| Висота внутрішньої накладки | 69.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 2000, 2007, 1999, 2008, 1998, 2004, 2003, 2001, 2006, 2010, 2002, 2009, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V70, S80, S60, XC70 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |