6 497 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7182.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 4E0698151;4E0698151A;4E0698151B;4E0698151E;4E0698151J;4E0698151K |
| Висота | 72.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2016, 2013, 2012, 2008, 2004, 2003, 2011, 2015, 2006, 2010, 2002, 2009, 2014, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, A6, A8 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 20.6 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 193 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |