

3 346 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7200.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1K0698151B;1K0698151B |
| Висота внутрішньої накладки | 72.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2013, 2015, 2010, 2012, 2011, 2014, 2008, 2006, 2003, 2004, 2005, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Superb, Golf, A3, Leon, Passat, Eos |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 20.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |