2 098 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7202.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1611457880;425260;425323;425343;425344;425488;425488 |
| Висота внутрішньої накладки | 66 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2007, 2016, 2013, 2012, 2008, 2011, 2015, 2018, 2009, 2014, 2019, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 308, 208 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |