



2 496 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7203.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 0034208320;0044200720;A0034208320;A0044200720 |
| Висота внутрішньої накладки | 69.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2004, 2008, 2003, 2006, 2009, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, E-Class |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |