9 707 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7261.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 34116775326;34116783554;34116792874;34116794464 |
| Висота внутрішньої накладки | 96.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 96.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2007, 2013, 2015, 2010, 2012, 2011, 2014, 2008, 2017, 2019, 2018, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Тип | Дискові |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 192.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 192.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |