2 992 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7263.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 13301234;13301234;13301234;13412810;13412810;13412810;1605178;1605178;22799077;22799077;22799077;542115;542115;605135;605135 |
| Висота | 61.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2024, 2019, 2016, 2025, 2013, 2015, 2010, 2012, 2020, 2014, 2011, 2021, 2017, 2023, 2018, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Volt, Zafira, Orlando, Zafira, Astra, Cruze, Mokka |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19.1 мм |
| Ширина | 148.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |