3 898 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-5603.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 0446502170;0446502190;0446502280;044650F010;044650F011;044650F012;04465YZZEE |
| Висота внутрішньої накладки | 62.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 65.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2007, 2013, 2015, 2010, 2012, 2011, 2014, 2008, 2006, 2017, 2018, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Avensis, Corolla |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 150.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 150.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |