2 767 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7284.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 45022TGNG00;45022TV0E00;45022TV0E01;45022TV0E02;45022TV2E00;45022TV2E01;45022TV2E02 |
| Висота внутрішньої накладки | 57.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2024, 2019, 2016, 2025, 2013, 2015, 2021, 2012, 2020, 2014, 2011, 2017, 2023, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 156 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |