



279 ₴
Застосування:
Оригінальні номери:
052 109 119, 052 109 119, 09-04145-SX, 1 987 949 007, 100 989, 108 A 19, 12657, 13028 V4310, 1633136280, 29-0001, 30 02 0001, 306T0224, 40-05-507, 40507, 4904, 5015, 791006, 8645 5015, 94145, AB26160, CT633, DD-507, G015, MD009277, MD009666, MD009667, QTB101, SKTIB-0780223, SY0633N, TB0185, WG1151346, WG1428213, WG1435333, WG1996093, WG2003519, ZRK 1043| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1987949067 |
| Виробник | Bosch |
| Длина ремня | 1029 мм |
| Кількість зубців паса | 108 шт. |
| Міжзубна відстань ременя | 9.525 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Ширина ремня | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |