



983 ₴
Застосування:
Оригінальні номери:
09-04880-SX, 11145, 1435RM, 163 HTDP 25, 1633138780, 163FL25.4, 163RU254H, 24315 42200, 24315 42200, 2431542200, 29-0026, 306T0035, 40-05-588, 40588, 43121, 4324V, 5435XS, 55163, 7000120, 77 00 100 119, 77 00 875 412, 791031, 8645 5435XS, 921-SD-PCS-MS, 94658, 99 02 0051, ADC47524, CD14764, CT921, DD-588, DTB-5534, J1125037, M112I32, MD300470, MD306981, QTB441, R-1299, SKTIB-0780034, SY0921N, WG1054947, WG1088352, WG1151557, WG2003755, ZR-1010| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1987948850 |
| Виробник | Bosch |
| Длина ремня | 1553 мм |
| Кількість зубців паса | 163 шт. |
| Міжзубна відстань ременя | 9.525 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Mitsubishi, Hyundai, Kia |
| Ширина ремня | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |