1 099 ₴
Застосування:
Оригінальні номери:
078 109 119 A, 078 109 119 A, 078 109 119 D, 078 109 119 D, 09-04905-SX, 101 596, 14364, 1633135180, 239 AH 25.4, 239CL25.4, 29-0067, 30 02 0017, 306T0231, 4233V, 43813, 5344XS, 536 0151 10, 7000096, 791072, 8645 5344XS, 94417, CD976, CT726, QTB366, SKTIB-0780230, SY0726N, WG1151410, WG1428221, WG1435543, WG2003665, ZRK 1279| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1987948752 |
| Виробник | Bosch |
| Длина ремня | 1912 мм |
| Кількість зубців паса | 239 шт. |
| Міжзубна відстань ременя | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Ширина ремня | 25.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |