
1 435 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Toyota Corolla Verso 1.6 (ZNR10_, ZNR10R) -- 3ZZ-FE -- 04.2004 - 03.2009| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C42050ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 24011003201;424310F010 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 56.8 мм |
| Діаметр маточини | 180 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2005, 2004, 2006, 2008, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |