
1 680 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Toyota Avensis 1.8 VVT-i (ZZT251_, ZZT251R) -- 1ZZ-FE -- 04.2003 - 11.2008| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C32138ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 09979910;4351205040 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 50 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2004, 2006, 2008, 2003, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Товщина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |