
1 247 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Honda Accord VII Tourer 2.0 (CM1) -- K20A6,K20Z2 -- 04.2003 - 05.2008| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C44031ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 42510TAAJ00;42510SCPW00;42510SLJ020;42510SZ3900;42510SZ3J00 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57.4 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 1999, 2009, 1997, 2002, 2005, 2011, 1998, 2012, 2004, 2000, 2006, 2008, 2003, 2007, 2010, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Shuttle, Accord, Civic |
| Товщина | 9.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |