
1 028 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Toyota Starlet 1.3 12V Cat (EP81) -- 2E-E -- 12.1989 - 03.1996| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C32114ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 09553610;4351216070;4351216120 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 42.8 мм |
| Діаметр маточини | 127 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 1993, 1998, 2003, 1990, 2000, 1992, 1989, 2002, 1995, 1991, 2001, 1999, 1996, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |