
1 162 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Honda Accord VII 2.4 i 16V -- K24A3 -- 02.2003 - 05.2008| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C44030ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 42510SEAE00;42510SEAE50 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 49 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2002, 2012, 2018, 2009, 2004, 2016, 2003, 2014, 2025, 2019, 2015, 2011, 2013, 2006, 2022, 2017, 2020, 2005, 2008, 2007, 2010, 2021, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |