
1 529 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Toyota RAV 4 II 1.8 (ZCA25_, ZCA26_, ZCA25W, ZCA26W) -- 1ZZ-FE -- 08.2000 - 11.2005| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C42018ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 24010901521;4243142040;4243142041 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 62.1 мм |
| Діаметр маточини | 196 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 2002, 2012, 2009, 2004, 2000, 2003, 2001, 1999, 2011, 1996, 1994, 2006, 2005, 1998, 2008, 2007, 2010, 1995 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW, Chery, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Tiggo, #3, 3 |
| Товщина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |