
1 893 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Volkswagen Passat B7, Passat B6, Golf Plus V, Tiguan, Scirocco III, Passat CC B6, Passat B5.5, Golf V, Touran, Jetta III, EOS, Golf VII, Passat Alltrack B7, Sharan, Golf VI, Caddy III, Passat B8, Golf IV, T-roc, Caddy, Beetle, Scirocco, Golf Plus, Jetta IV, Golf Alltrack VIII, Caddy V, Arteon, Arteon Shooting Brake, Golf VIII, Taos, Caddy Alltrack IV, Caddy California V, CC B7, Golf Sportsvan VII, Caddy IV, Golf Alltrack VII, Passat Alltrack B8; Skoda Superb II, Yeti, Octavia II Combi, Octavia II, Octavia III Combi, Octavia III, Superb III, Karoq, Octavia IV, Octavia IV Combi, Kodiaq I, Superb I; Audi A1, A3, Q3, Q2, TT, TT Roadster, A8 D4; Seat Leon, Ateca, Leon ST, Tarraco, Alhambra, Altea, Toledo III, Altea XL, Leon SC;| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C3W039ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 1K0615301AA;5Q0615301F |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 49.9 мм |
| Діаметр маточини | 146 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2015, 2013, 2018, 2023, 2006, 2004, 2019, 2014, 2017, 2025, 2022, 2007, 2002, 1999, 2005, 2000, 1998, 2020, 2016, 2008, 2001, 2011, 2010, 2021, 2009, 2012, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Leon, Touran, Tiguan, Passat, Eos, Jetta, Toledo, Yeti, Altea, Caddy, A3, Golf, Scirocco, A1, Q3, A8, Alhambra, Octavia, TT |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |