
938 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Citroen C1 1.0 -- CFA (384F),CFB (1KR) -- 06.2005 - 09.2014| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C32153ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 00004246J0;1613819880;1687772180;1618862380;1630633180;24012001801;4246FO;4246F0;4246J0;42460;424994;424954;424955;434994;435120H010;435120H020;435120H040;43512YZZAJ;E169256;LK3501124 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 35.3 мм |
| Діаметр маточини | 129 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2013, 2018, 2023, 2006, 2019, 2014, 2017, 2025, 2022, 2007, 2005, 2020, 2016, 2008, 2011, 2010, 2021, 2009, 2012, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 107, C1 |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |