
1 252 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Kia Carnival I 2.5 V6 -- KV6 -- 08.1999 - 10.2001| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C30307ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 0K55233251C;0K55233251A;0K55233251;0K55A33251;0K55B33251;0K56A33251A;0K56A33251;24012401951;D1459;KJ00233251;KJ00233251A;KJ00233251B;KJ00233251C;KJ00233251D;OK55233251;OK55233251A;OK55A33251;OK55B33251;OK56A33251 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 40.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2000, 2002, 2006, 2005, 2001, 1999, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carnival |
| Товщина | 24.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |