2 322 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Fiat Croma 1.9 D Multijet (194AXC1B, 194AXC12) -- 939 A2.000 -- 06.2005 - 12.2011| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C3F032ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 51757229;517572290 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 44.7 мм |
| Кількість отворів | 7 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2008, 2006, 2005, 2011, 2009, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Croma |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 110 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |