1 566 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
0 986 478 124, 09073, 1110201, 16-15 521 0036, 16-15 521 0036/PD, 16150, 19-0796, 19-0796MAX, 19-0796SPORT, 23-0549C, 24012101061-PCS-MS, 24012101061-PCS-MSP, 24012101061PR-PCS-MS, 24012101061PR-PCS-MSP, 24012101061PR-SET-MS, 24012101061PR-SET-MSP, 24012101061-SET-MS, 24012101061-SET-MSP, 25006z, 26NI037, 313910, 361302040240, 40206 00Q0K, 40206 00QAA, 5010-1096, 561997CH, 561997J, 561997JC, 5815313910, 60 01 548 578, 60 90 9073, 60-01-142C, 60142C, 6020-3910VK-SX, 6020-3910V-SX, 6025861, 603940, 6110551, 61277AP, 700 180, 709-13162, 77 00 780 892, 77 00 813 549, 77 00 842 131, 77 01 204 304, 77 01 204 828, 77 01 205 653, 77 01 206 339, 77 01 206 339, 800-549C, 8120 25107C, 82 01 165 598, 82 01 464 598, 82B0016, 875307, 8DD 355 126-531, 8DD 355 126-531, 9072002, 92292100, 92292103, ADN143114, B130028, B6F904S, BBD4317, BD0836, BDA1462.20, BDR1462.20, BR-6780-C, BS3899, BS-6400, BS-6400C, BSG 75-210-003, CD7096V, DDF1096, DDF1096C, DF2586, DF836, DI-142C, DP1010.11.0726, FBD114, FO 2096, FT31125, J3301094, KBD4317, MDC2801C, ND2063, P330-009, PCD10182, PDC3557, QD3811, QD3811HC, RD00659, RT 2907, RT 2907-GL, RT 2907-GL T3, RT 2907-GL T5, RT 2907-GL T6, RT 2907-GL T9, SKRE-2015, TX 70-10, V46-80002, WGR1096-1| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 B21 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 41 мм |
| Зовнішній діаметр | 259 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 20.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |