3 314 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
0 986 479 115, 1686729780, 17532, 1815311563, 19-1069, 19-1069MAX, 19-1069SPORT, 20 92 4343, 24.0130-0173.1, 24013001731-PCS-MS, 24013001731PR-PCS-MS, 24013001731PR-SET-MS, 24013001731-SET-MS, 24343, 311563, 315 521 3060, 34 11 6 753 221, 34 11 6 767 269, 34 11 6 864 905, 34 11 6 864 906, 361302040150, 383 521 3060/PD, 500 943, 562397CH-1, 562397J, 562397JC, 562397JC-1, 5815311563, 6 753 221, 6 864 906, 600322, 6110208, 82B0202, 873047, 8DD 355 109-921, 8DD 355 109-921, 9071037, 92122603, 92122605, ADB114361, B130324, B130324S, B2037V, B2037V, BBD5766S, BD-3221, BDR2215.20, BG9871, BG9871C, BMW131, BS5458, BSG 15-210-006, DDF1242, DF4361, DP1010.11.0442, KBD5766S, MDC1659, MDC1659C, P330-049, PCD10481, QD1158, QD1158HC, RT 20344, RT 20344-GL, RT 20344-GL T3, RT 20344-GL T5, RT 20344-GL T6, RT 20344-GL T9, RT 20344HP, RT 20344HP-GL, RT 20344HP-GL T3, RT 20344HP-GL T5, RT 20344HP-GL T6, RT 20344HP-GL T9, SKBD-0020206, V20-80051| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 D39 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 77.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 324 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |