1 904 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
09.9908.21, 107 684, 1618882180, 16877, 18398, 19-0758, 19-0758MAX, 19-0758SPORT, 204762, 231-03-014, 24.0122-0152.1, 24.0322-0152.1, 24012201521-PCS-MS, 24012201521-PCS-MSP, 24012201521PR-PCS-MS, 24012201521PR-PCS-MSP, 24012201521PR-SET-MS, 24012201521PR-SET-MSP, 24012201521SE-SET-MS, 24012201521SE-SET-MSP, 24012201521-SET-MS, 24012201521-SET-MSP, 25062 V, 32 91 8398, 361302040330, 5010-1003, 562060CH, 562060J, 562060JC, 5815204762, 6020-4762VK-SX, 6020-4762V-SX, 6028061, 604760, 6110029, 8120 29150C, 82B0025, 871059, 8DD 355 105-531, 8DD 355 105-531, 8E0 615 301 B, 8E0 615 301 B, 8E0 615 301 B, 8E0 615 301 B, 8E0 615 301 P, 8E0 615 301 P, 8E0 615 301 P, 92083505, ADV184320, AE0061, B130078, BAR22152, BBD4066, BD-5301, BDR1731.20, BG3198, BN-1203, BS-5480, BS-5480C, BV 8651, C210R2112, CD7708V, DBD1003, DBD1526C, DBD1708, DDF1708, DDF1708C, DF 180122, DF2806, DP1010.11.0708, FBD336, FBD336L/H, FBD336R/H, FO 2325, FR0195V, J3300809, KBD4066, MDC1031C, PCD10522, QD0136, QD0136HC, RN1085, RT 21392, RT 21392-GL, RT 21392-GL T3, RT 21392-GL T5, RT 21392-GL T6, RT 21392-GL T9, RT 2485, RT 2485-GL, RT 2485-GL T3, RT 2485-GL T5, RT 2485-GL T6, RT 2485-GL T9, SKAD-2024, TB217851, TX 70-21, V10-80039, VAG124, WGR1708-1| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 916 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 46.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 279 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Volkswagen |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |