1 511 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
09.A865.11, 09.A865.14, 09.A865.1X, 0990-0612, 108453, 17828, 18153145120, 19-1867, 19-1867MAX, 19-1867SPORT, 2134560, 23-0979C, 25086z, 25196 E, 25196 V, 25196 X, 25423z, 30-15 521 0063, 3145120, 33 10 7202, 361302040744, 40223, 42454, 42516, 42519, 43512 02180, 43512 12690, 5010-1668, 562623CH, 562623JC, 58153145120, 600 588, 60-02-2054C, 6020-1122VK-SX, 6020-1122V-SX, 602054C, 603913, 6048081, 6110537, 709-17106, 800-979C, 8120 131003C, 861324, 8DD 355 118-951, 8DD 355 118-951, 92163703, ADT343279, B130383, BD-2887, BDA2377.20, BDR2377.20, BG4234, BG4234C, BN-1955, BS 8806, BS-8512, BS-8512C, BSG 85-210-014, BV 8806, C210R2037, CD7668V, DC15.103, DDF1668, DDF1668C, DF1220, DF4808, DI-2054C, DP1010.11.0541, FO 4108, J3302159, J3302171, MDC2017, MDC2017C, ND1021K, PBD4808, PCD12142, QD9597, QD9597HC, RD01097, RT 20649, RT 20649-GL, RT 20649-GL T3, RT 20649-GL T5, RT 20649-GL T6, RT 20649-GL T9, TB217652, TX 73-12, V70-80021| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 S16 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 49.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 272.8 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |