


1 358 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
08.A534.30, 08.A534.31, 08.A534.3X, 0993-2602, 103500, 108503, 142.1540, 1421540, 15050, 15050 V, 15050 X, 1642768780, 18052, 18153145143, 19-2651, 19-4755, 197491, 23-1305C, 24.0109-0163.1, 24010901631-PCS-MS, 24010901631-PCS-MSP, 24010901631PR-PCS-MS, 24010901631PR-PCS-MSP, 24010901631PR-SET-MS, 24010901631PR-SET-MSP, 24010901631-SET-MS, 24010901631-SET-MSP, 25511z, 30-15 523 0107/PD, 3145143, 33 10 7064, 360406116801, 42431 02250, 42431 12310, 42431 12310, 42431 12310, 5496, 58153145143, 590.2819.20, 603941, 605-20-3741, 6061454, 61-02-241C, 6110617, 61241C, 672540, 709-17008, 800-1305C, 8120 131045C, 82B0379, 861313, 8DD 355 116-901, 8DD 355 116-901, 9072508, 9082236, 92224003, A6R087B, A70-40023, ADC01149, ADT343277, AE0403, AND6400, B130781, BBD5173, BDA2524.10, BDC5944, BG4201C, BN-1626, BR-9484-C, BS 6042, BS7637, BS7637B, BS-9106, BS-9106C, BSG 85-210-033, BV 6042, C220R0623, DF1440, DF6145, DP-241C, FR0761, J3312065, K011795, LVBD1651, MDC2203, N3312062, ND1012K, PCD13442, PRD5410, QD7105, RN1626, RT 1804, RT 1804-GL, RT 1804-GL T3, RT 1804-GL T5, RT 1804-GL T6, RT 1804-GL T9, SKBD-0020384, T2069P, T2069P| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 721 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 30.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 259 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus, Subaru |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |