1 856 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
09.5574.10, 09.9612.10, 104526, 142.145, 15425, 16185, 1815209920, 1815311956, 19-1249, 19-1249SPORT, 19-1293, 19-4660, 19-4681, 19-4681SPORT, 197333, 209920, 23-0295, 24.0126-0100.1, 24012601001PR-PCS-MS, 24367, 2464F64J, 24861, 25072z, 311956, 360406018200, 4246 F4, 4246 F4, 4246 F6, 4246 F6, 4246 L0, 4246 L0, 561616J, 561616JC, 5815209920, 5815311956, 60-00-0634, 60-00-0634C, 600634, 600634C, 6012251, 6020-9920VK-SX, 6045580, 6307 10, 6307.10, 6307.10, 64 10 4526, 721 173, 723 710, 78BD4660-2, 78RBD24660, 800-295, 82B0977, 875626, 8DD 355 117-341, 8DD 355 117-341, 8DD 355 120-411, 8DD 355 120-411, 92232503, 95 661 813, 95 661 813, 96 099 616, 96 099 616, 96 752 233 80, 96 752 233 80, 9675223380, 9675223380, ADC1545V, ADC1550V, ADP154347, B130027, BDC3789, BDC4507, BDR1114.20, BG2688, BG4669C, BS 8055, BS 8527, BS-3070, BS-3070C, C1281V, C1281V, C3P011ABE, CD6264V, D6307.10, DBD264, DDF264, DF1225, DF491, DI-0634, DI-0634C, FO 2150, FR0985V, J3302210, MDC2278C, NBD396, PBD1225, PCD12122, PRD2138, QD2977, QD3970, QD3970HC, RN1859, RT 2524, RT 2524-GL, RT 2524-GL T3, RT 2524-GL T5, RT 2524-GL T6, RT 2524-GL T9, SKBD-0023127, V177, V42-80007| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 125 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр маточини | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 283 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |