



2 014 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
07.35.252, 08.A759.10, 08.A759.11, 08.A759.1X, 100.3333.20, 100.3333.52, 100.3333.53, 1031044, 1110058, 113 011, 115 523 0042/PD, 120017910, 142.1311, 14980, 14980 V, 14980 X, 1622805980, 17778, 18152047129, 18153147129, 19-1118, 19-2015, 19-2015MAX, 19-2015SPORT, 197126, 2047129, 2134668, 23-1032C, 231-04-047, 24.0112-0178.1, 24.0312-0178.1, 24011201781-PCS-MS, 24011201781-PCS-MSP, 24011201781PR-PCS-MS, 24011201781PR-PCS-MSP, 24011201781PR-SET-MS, 24011201781PR-SET-MSP, 24011201781SE-SET-MS, 24011201781SE-SET-MSP, 24011201781-SET-MS, 24011201781-SET-MSP, 25184z, 25881, 25881C, 30 93 6463, 3147129, 360406095001, 360406095002, 361302040349, 36463, 562505CH, 562505JC, 58152047129, 58153147129, 5881, 600215, 6020-1645K-SX, 6020-1645-SX, 6040003, 6048484, 6106171, 6110125, 672543, 74857, 78BD6075-2, 78RBD26075, 800-1032C, 8120 291017C, 8120 291018C, 82B0252, 871107, 8DD 355 113-931, 8DD 355 113-931, 8K0 615 601 B, 8K0 615 601 B, 8K0 615 601 J, 8K0 615 601 J, 8K0 615 601 M, 8K0 615 601 M, 9072049, 9082036, 9082608, 92160103, A1035PR, A1035PR, ADC1478, ADV184303, AE0103, AND6157, B130476, BBD4635, BD-6075, BDC5618, BDR2413.10, BG4081, BG4081C, BN-1255, BR 069 SH100, BS 7771, BS7304, BS7304B, BS7304HB, BS-8510C, BSG 90-210-040, BV 7771, C220R0626, C4A025ABE-P, CD7666S, DBD1666, DDF1666, DDF1666C, DF1184, DF4848, DP1010.11.0294, FBD373, FO 4166, FR0729, GDB112178, HPD 1311, J3310814, K010397, KBD4635, L8KD615601, LVBD1315Z, MDC2003C, NBD1519, P331-117, PCD10332, PRD6112, QD2333, QD2333HC, RN33002, RT 1775, RT 1775-GL, RT 1775-GL T3, RT 1775-GL T5, RT 1775-GL T6, RT 1775-GL T9, SKBD-0020257, T6R650S, TB218130, TX 72-50, V10-40083, VAG195| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 382 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 36.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 299.8 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |