1 784 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
03.110.2600.010, 08.5905.14, 08.9604.14, 1031516, 10563, 1110017, 12.41009, 1300500080, 142.172, 14537 E, 14831 E, 1618863680, 16290, 1687784380, 180.3010.20, 1815209944, 1815319944, 19-0785, 19-0785SPORT, 19-4680, 197217, 209944, 215 521 0005, 23-0339, 24.0118-0108.1, 24011801081-PCS-MS, 24011801081-PCS-MSP, 24011801081-SET-MS, 24011801081-SET-MSP, 2464J84J, 25037, 25037C, 25663z, 319944, 353611524140, 360406022500, 361302040237, 4246 J8, 4246 J8, 4246 J9, 4246 J9, 4249 H6, 4249 H6, 5010-0758, 55405, 561992CH, 561992J, 561992JC, 5815209944, 5815319944, 5831, 6020-9944K-SX, 6020-9944-SX, 6027283, 6045800, 609965, 6473 00, 6473.00, 6473.00, 70 91 0563, 71738910, 78BD4680-2, 78RBD24680, 800-339, 80-2013, 8120 10139C, 82B0743, 877218, 8DD 355 104-391, 8DD 355 104-391, 9081311, 92073703, ADC1534, ADP154344, AE0134, AND6610, B130056, BAR18108, BBD5093, BDA1150.10, BDC4363, BDC4398, BG2845, BS 7501, BS 7652, BS4363, BS4363B, BS-4730, BS-4730HC, BSG 70-210-027, C3P016ABE, CD6758S, D6473.00, DBD758, DDF758, DF186, DF2728, DP1010.11.1131, F2151P, F2151P, FO 2177, FR0177V, FT31032, HPD 172, K1300500080, LVBD799, MDC993, NBD745, PCD17942, PRD1130, RN1067, RT 1292, RT 1292-GL, RT 1292-GL T3, RT 1292-GL T5, RT 1292-GL T6, RT 1292-GL T9, SKBD-0022893, TB215831, TX 73-46, V42-40010, WGR0758-1| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 843 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 65.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Fiat, Peugeot |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 118 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |