2 231 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
0 986 479 376, 0 986 479 C72, 09.A185.11, 09.A185.14, 09.A185.1X, 103263, 108680, 11-15 521 0034, 11-15 521 0034/PD, 142.1501, 15053, 15053C, 16 188 649 80, 1618864980, 1687772780, 17818, 19-2366, 19-2366SPORT, 197315, 203737, 2134564, 23-0985C, 24012601591-PCS-MS, 24012601591-PCS-MSP, 24012601591PR-PCS-MS, 24012601591PR-PCS-MSP, 24012601591-SET-MS, 24012601591-SET-MSP, 25100 E, 25100 V, 25100 X, 25133z, 313737, 33 10 0166, 360406070002, 361302040508, 4249 64, 4249 64, 4249 80, 4249 80, 4249 81, 4249 81, 4249 86, 4249 86, 4249 J8, 4249 J8, 440.3120.20, 440.3120.52, 5010-1676, 562641CH, 562641JC, 5815203737, 5815313737, 60-00-0606, 60-00-0606C, 600606, 600606C, 6020-1649K-SX, 6020-1649-SX, 602806, 6045592, 6049625, 6100006, 6110513, 61581AP, 722 835, 78BD5017-2, 78RBD25017, 800-985C, 8120 28129C, 82B0616, 875649, 8DD 355 119-161, 8DD 355 119-161, 9071272, 9081228, 92168503, ADC1592V, ADP154308, AE0273, AND6307, BBD4717, BD1256, BDA2453.20, BDR2453.20, BG4166, BN-1386, BR-10026-C, BS 8709, BS7558, BS7558B, BS-8438, BS-8438HC, BSG 70-210-026, BV 8709, CD7676V, DBD1676, DC03.113, DDF1676, DDF1676C, DDF1797, DF 190502, DF1256, DF4962S, DI-0606, DI-0606C, DP1010.11.1385, FBD354, FO 4137, FR0880V, HPD 1501, KBD4717, LVBD1292, MDC2032, P1010V, P1010V, P330-145, PCD12462, PRD2506, Q6F965S, QD6769, QD6769HC, RN1748, RT 20781, RT 20781-GL, RT 20781-GL T3, RT 20781-GL T5, RT 20781-GL T6, RT 20781-GL T9, SKBD-0022458, TX 73-64, V098, V42-80021, V759, VKBD 80086 V1| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 548 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 34.2 мм |
| Діаметр маточини | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 302 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |