



1 826 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
0 986 479 150, 08.C252.10, 08.C252.11, 08.C252.1X, 108410, 1110765, 15074, 15074 V, 15074 X, 1815204418, 1815314418, 18156, 19-2271, 19-2271MAX, 19-2271SPORT, 204418, 23-1337C, 24.0110-0366.1, 24011003661PR-PCS-MS, 24011003661PR-PCS-MSP, 25516z, 26700 FG000, 26700 FG000, 314418, 33 10 7127, 34-15 523 0006/PD, 5010-1883, 5407, 562660JC, 5815204418, 5815314418, 603608, 6063064, 6110099, 800-1337C, 8120 68117C, 82B0310, 863316, 8DD 355 116-421, 8DD 355 116-421, 9072252, 92200000, ADS74333, AE0512, BBD4756, BD-7083, BDR2541.10, BG4158, BN-1906, BR-8226-C, BS 6066, BS7605, BS-9292C, BV 6066, CD7883S, DDF1883C, DF 220104, DF1436, DF6306, DP1010.11.0315, FO 2851, FR0635, GDB110366, J3317007, K011275, KBD4756, LVBD1795, MDC2209, N3317008, ND7007K, PCD11172, QD8075, QD8075HC, RD01285, RN1529, RT 1898, RT 1898-GL, RT 1898-GL T3, RT 1898-GL T5, RT 1898-GL T6, RT 1898-GL T9, S017-48, SKBD-0020315, SU00300639, SUB114, TX 74-15| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 A10 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 63.3 мм |
| Діаметр маточини | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 286 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |