1 737 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
08.A869.21, 10051 V, 103334, 1110519, 18280, 19-2726, 19-2726SPORT, 23-1691C, 24011003381-PCS-MS, 24011003381-PCS-MSP, 24011003381-SET-MS, 24011003381-SET-MSP, 313463, 32579, 5010-2471, 562924JC, 5815313463, 58411 2H300, 58411 2H300, 58411 3S000, 58411 3S000, 601303, 6020-9324K-SX, 6020-9324-SX, 6049234, 62517.00, 800-1691C, 865280, 90 93 2579, 92240803, ADC2406, ADG043161, AND6933, BBD4540, BBD5450, BD1410, BD-2905, BN-1050, BR-3250-C, BS-5271, BV 6207, CD8005S, DDF2005C, DF 084610, DF1410, DF4923, FO 4220, FR0746, H331I46, HYU122, J3310502, K011715, K211715, MDC2373, N3310529, ND6057K, PRD5435, RN1614, RT 1813, RT 1813-GL, RT 1813-GL T3, RT 1813-GL T5, RT 1813-GL T6, RT 1813-GL T9, TB218163| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 R09 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 61.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 262 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |