1 893 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
09.B974.10, 09.B974.11, 1681169180, 170607, 17916, 19-2270, 19-2270SPORT, 25435, 25435 V, 361302040809, 414 410 91 10, 414 410 91 11, 414 410 91 12, 562785CH, 562785JC, 6020-1979K-SX, 6068881, 8120 101038C, 82B0306, 8DD 355 116-471, 8DD 355 116-471, 9071248, 92203203, ADG043113, AE1102, BD-8674, BDR2376.20, BR-7705-C, BS 9045, BS7760, BS-9495HC, BV 9045, CD7627V, DC34.103, DDF1627, DDF1627C, DF6888, J3300409, MDC2211, ND6086, PCD13002, S7000V, S7000V, SKBD-0020311| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 D32 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 56.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 294 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |