5 477 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
01.97718, 015 523 0041, 02.35.471, 08.B395.17, 08.B395.27, 1110481, 15031 Y, 15101 Y, 15145, 15145C, 16-15 523 4122, 1666678880, 17981C, 19-1974, 19-2752SPORT, 19-2753, 19-3228, 221325, 23-1196, 24.0111-0174.2, 24.0111-0182.2, 2401110174B-PCS-MS, 2401110174B-PCS-MSP, 2401110174B-SET-MS, 2401110174B-SET-MSP, 2401226043B-PCS-MS, 2401226043B-PCS-MSP, 2401226043B-SET-MS, 2401226043B-SET-MSP, 25098a, 25098z, 313975, 361302040651, 38304, 40 20 240 76R, 400.3638.00, 415 420 01 02, 415 420 03 02, 415 420 33 00, 415 420 43 00, 415 421 01 00, 43 20 043 27R, 43 20 208 79R, 43 20 239 39R, 43 20 250 57R, 5010-1734, 562609J, 562609J-1, 5732, 5815313975, 60 93 8304, 603040, 6060436, 61-00-0511, 61-00-0511C, 6104030, 610511, 610511C, 6110027, 6111043, 61612AP, 700 819, 702976BS6, 800-1196, 8120 25159C, 82B0649, 8DD 355 123-421, 8DD 355 123-421, 9071399, 92196203, 9230144K, A 415 420 01 02, A 415 420 03 02, A 415 420 33 00, A 415 420 43 00, A 415 421 01 00, AD0286, ADC3009, ADR164305, AND8509, BBD5840S, BBD6069S, BD1428, BD-6327-KT, BDA2509.30, BDC5837, BG9113RSC, BN-1886, BS-5869, BS7290LS, BY 6023, BY 6093, CD7734S, DDF1734, DDF1734-1, DF1428A, DF6043BS, DP-0511, DP-0511C, DP1010.11.1663, FBD457, FO 2941, FO 4210, FR1011H, FT31124, J3311060, K011682, K211682, KBD5840S, LVBD1546, MDC2614, NBD1716, P331-120, PRD5291B, QD9025, QD9187, R1070PCA, R1070PCA, REN182C, RN1884H, RT 3255, RT 3255BS, RT 3255BS-GL, RT 3255BS-GL T3, RT 3255BS-GL T5, RT 3255BS-GL T6, RT 3255BS-GL T9, RT 3255-GL, RT 3255-GL T3, RT 3255-GL T5, RT 3255-GL T6, RT 3255-GL T9, SKBD-0022791, TX 73-591, VKBD 1018| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 015 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 90.3 мм |
| Діаметр маточини | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 274 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Mercedes-Benz |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |