2 178 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
09.9468.20, 09.9468.21, 09.9468.2X, 09.9468.76, 1031123, 1110460, 142.1267, 1642760180, 1686733180, 17637, 19-1268, 19-1268MAX, 19-1268SPORT, 197365, 203253, 2134598, 23-0730C, 231-03-122, 24.0125-0170.1, 24012501701-PCS-MS, 24012501701-PCS-MSP, 24012501701PR-PCS-MS, 24012501701PR-PCS-MSP, 24012501701-SET-MS, 24012501701-SET-MSP, 24958, 24958 V, 24958 X, 25307z, 25575, 25575C, 26MZ011, 313253, 32770, 35-15 521 0039, 35-15 521 0039/PD, 360406056800, 360406056802, 360406056805, 370.3077.20, 370.3077.52, 5010-1312, 562635CH, 562635JC, 5815203253, 5815313253, 60-03-309C, 6020-3253VK-SX, 6020-3253V-SX, 602209, 60309C, 604-30-3691, 6043851, 6106113, 6110229, 61589AP, 6672 10, 6672.10, 6672.10, 709-11063, 78BD3273-2, 78RBD23273, 800-730C, 8120 50142C, 82B0170, 83 93 2770, 853087, 8DD 355 110-891, 8DD 355 110-891, 9071128, 92130403, A32-80006, ADC0447V, ADM54382, AE0314, AND6273, B130284, BBD4449, BD0988, BD-3273, BDA2156.20, BDC5492, BDR2156.20, BDRS2156.25, BG3928, BN-1069, BP6Y 33 25XD, BP6Y 33 25XE, BP6Y 33 25XF, BR-4764-C, BS 8577, BS5492, BS5492B, BS-7756C, BV 8577, C26Y 33 25XA, C26Y 33 25XB, C26Y 33 25XC, C26Y3325XD, CBR430, CD7312V, D6672.10, DBD1312, DDF1312, DDF1312C, DF 250103, DF4385, DF988, DI-309C, DP1010.11.0859, E6F183B, FBD405, FO 2929, HPD 1267, J3303084, J3303084, J3303084HC, K000164, K200164, KBD4449, LVBD1029Z, M330A19, M5006V, M5006V, M606-36, MAZ126, MDC1692, MDC1988, NBD1321, ND5002K, PCD11622, PRD2438, QD3337, QD3337HC, RN1194, RT 2964, RT 2964-GL, RT 2964-GL T3, RT 2964-GL T5, RT 2964-GL T6, RT 2964-GL T9, SKBD-0020174, TB219430, TX 73-19, V32-80006, V523, VKBD 80273 V2, X 24958| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 183 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 48.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |