2 306 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
09.B046.10, 09.B046.11, 0990-0712, 103086, 108551, 1110377, 142.1532, 18085, 18153145129, 19-2433, 19-2433SPORT, 23-1333C, 24.0126-0160.1, 24012601601-PCS-MS, 24012601601-PCS-MSP, 24012601601PR-PCS-MS, 24012601601PR-PCS-MSP, 25228, 25228 V, 25460z, 26TO094, 30-15 521 0124/PD, 3145129, 33 10 6461, 360406111701, 43512 05090, 562726CH, 562726JC, 562726JC-1, 58153145129, 590.2598.20, 590.2598.52, 603936, 6043881, 6062681, 6106134, 6110542, 61329 10, 61329.10, 61329.10, 709-17201, 800-1333C, 8120 131020C, 82B0587, 8DD 355 116-131, 8DD 355 116-131, 9071349, 9081137, 92195303, AD1030, ADC01165V, ADT343272, AND6488, B130609, BBD5893S, BD1390, BDA2525.20, BDC5880, BDR2525.20, BG4235, BN-1966, BR-9475-C, BS 8838, BS7625, BS7625B, BS-8326, BS-8326C, BV 8838, C32180ABE, CD7754V, D61329.10, DDF1754, DDF1754C, DF1390, DF6268, FBD464, FO 4153, J3302085, LVBD1361, MDC2168, N3302170, PCD21351, PRD2837, QD1489, QD1489HC, RT 21079, RT 21079-GL, RT 21079-GL T3, RT 21079-GL T5, RT 21079-GL T6, RT 21079-GL T9, SKBD-0022383, T2059V, T2059V, TOY220, V395| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 562 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 49.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 320 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |