1 539 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
08.A708.10, 08.A708.11, 08.A708.1X, 103335, 108679, 15042, 15042 V, 15042 X, 170819, 17678, 19-2382, 19-2382SPORT, 203425, 23-1161C, 24011003362-PCS-MS, 24011003362-PCS-MSP, 24011003362-SET-MS, 24011003362-SET-MSP, 25477z, 285.3540.20, 313425, 37-15 523 0016, 416200310, 5010-1787, 562849JC, 5815203425, 5815313425, 58411 3K100, 58411 3K110, 58411 3K150, 58411 3S100, 584113K100, 584113K110, 584113K150, 584113S100, 601317, 6049804, 800-1161C, 8120 43143C, 8120 43155C, 82B0585, 865257, 8DD 355 128-841, 8DD 355 128-841, 9072459, 92166600, ADC1063, ADG043108, ADG043197, ADG043209, AE0675, AND6853, BBD4525, BBD5417, BD1112, BDC5614, BG4012, BG4767C, BN-1545, BR-3241-C, BS 6034, BS7523, BS-8782, BS-8782C, BV 6034, C220R0006, CD7787S, DDF1787, DDF1787C, DF1112, DF4980, DP1010.11.1358, FO 4218, H2016P, H2016P, J3310515, J3310516, LVBD1397, MDC2013, ND6003K, PCD14722, PRD5427, QD3937, RT 1828, RT 1828-GL, RT 1828-GL T3, RT 1828-GL T5, RT 1828-GL T6, RT 1828-GL T9, SKBD-0022380| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 T49 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 54.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 284 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |