1 659 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
0 986 479 103, 09.9078.10, 09.9078.11, 09.9078.1X, 09.9078.75, 0990-8801, 1110076, 120050810, 16-15 521 0039, 16-15 521 0039/PD, 17541, 1815311038, 1815312264, 19-0954, 19-0954MAX, 19-0954SPORT, 19374549, 23-0641C, 24012202161-PCS-MS, 24012202161-PCS-MSP, 24012202161PR-PCS-MS, 24012202161PR-PCS-MSP, 24012202161PR-SET-MS, 24012202161PR-SET-MSP, 24012202161-SET-MS, 24012202161-SET-MSP, 24165, 24825, 24825 V, 24825 X, 25749z, 311038, 312264, 361302040162, 40206 3AW0A, 40206 AX600, 40206 AX602, 40206 AX603, 40206 EE320, 4020600Q1M, 402064AA1A, 402065PA0E, 402066478R, 40206AX602, 50556528, 50556528, 50556528, 562230J, 562230JC, 562268CH, 562268J, 562268JC, 5815311038, 5815312264, 60 92 4165, 6020-2264VK-SX, 6020-2264V-SX, 602280, 6042671, 6043641, 6110047, 61274AP, 700 474, 709-13093, 77 01 207 795, 77 01 207 795, 7701207795, 800-641C, 8120 25131C, 82B0079, 875340, 8DD 355 109-331, 8DD 355 109-331, 9072067, 92119203, ADN143112, B130216, B6F099S, BBD4434, BD0972, BDA1985.20, BDR1985.20, BR 347 VA100, BR-6785-C, BR-6866-C, BS 8450, BS-5231B, BS5369, BS-7480C, BSG 75-210-006, BV 8450, CD7201V, DDF1201, DDF1201C, DF 0951s, DF4267, DF4364, DF972, DP1010.11.0369, FO 2653, J3301088, J3301088, J3301088HC, KBD4434, LR132809, MDC1607, MDC1607C, ND2030K, P330-044, PCD10212, QD1323, QD1323HC, RD00172, RT 20161, RT 20161-GL, RT 20161-GL T3, RT 20161-GL T5, RT 20161-GL T6, RT 20161-GL T9, SKBD-0020081, V46-80014, WGR1201-1, X 24825| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 B73 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 259.6 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |