3 065 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
04779 886AB, 04779 886AB, 04779 886AC, 04779 886AC, 1110538, 170598, 18706, 24.0112-0215.1, 319336, 33 10 6448, 4779 886AB, 4779 886AB, 4779 886AC, 4779 886AC, 4779886AB001, 4779886AB001, 5815319336, 68243 428AB, 709-10054, 8120 101150C, 8DD 355 132-101, 8DD 355 132-101, 92304103, ADA104376, ADC2950, AND7132, BBD5470, BDA2835.10, BG4961C, MDC2874C, PCD17822, QD8593, RT 12063, RT 12063-GL, RT 12063-GL T3, RT 12063-GL T5, RT 12063-GL T6, RT 12063-GL T9| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 G74 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 33.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 320 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 110 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |