2 224 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
107510, 18850, 247 421 08 12, 247 421 08 12 07, 33 10 7309, 400.5541.20, 400.5541.54, 400.5541.55, 92324405, A 247 421 08 12, A 247 421 08 12 07, ADU1743113, BS-9666HC, MDC2989C, PCD21081| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 F10 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 51 мм |
| Зовнішній діаметр | 350 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |