
2 274 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Honda Cr-v II 2.0 (RD5) -- K20A4 -- 09.2001 - 03.2007| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 08.8868.20 |
| Виробник | BREMBO |
| Кросс-номери | 42510S9A000;42510S9AN00;42510SCAE00;42510SMCN00;42510SMCN01;42510SMCN02 |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 58 мм |
| Зовнішній діаметр | 282 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2002, 2012, 2018, 2009, 2004, 2016, 2003, 2014, 2001, 2025, 2019, 2015, 2011, 2013, 2006, 2022, 2017, 2020, 2005, 2008, 2007, 2010, 2021, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |